WordPress İçin İş İlanı Temaları

İş ilanı siteleri bir süredir artışta. Bir çok insan yeni bir iş arayacağı zaman ilk önce bu tip siteleri kullanıyor. Böyle bir site açarak belki en tepedeki web sitelerine yetişemezsiniz ama belirli bir sektöre ya da özel bir alana göre iş ilanları barındıran bir site açabilirsiniz.

Bir iş ilanı sitesi açmak isterseniz WordPress ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İşinize yarayabilecek olan WordPress temalarına kısaca değindik.

jobify
Jobify: Kullanıcıların ekleme yapabildiği ve WooCommerce destekli bir tema. Tamamıyla responsif tasarıma sahip temada WP Job Manager eklentisi kullanılmış.
 

taskerr
Taskerr: Responsive tasarıma ve 5 farklı renk seçeneğine sahip bir tema.
 

project-bidding-theme
Project Bidding Theme: Serbest çalışanlar(freelancer) için web sitesi kurmanızı sağlar. Responsif bir yapıdadır. Bir çok ödeme yöntemini destekler.
 

pricerr
Pricerr: mikro ilan sitesi kurmak için tercih edilebilir. Kredi sistemi, özel mesajlaşma sistemi, Twitter/Facebook entregrasyonu ve Bitcoin desteği gibi özellikler sunuyor.
 

petsitter
Petsitter: Evcil hayvan odaklı bir ilan teması. 40’dan fazla shortcode bulunuyor ve WP Job Manager eklentisi ile çalışıyor.
 

hirebee
HireBee: Freelance işler için hazırlanmış bir tema.
 

jobboard
JobBoard: CV listeleme özelliği olan responsif bir ilan teması. Bootstrap kullanarak hazırlanmış. Gelişmiş bir arama bölümü mevcut. Ana sayfasında bir slider, 12’den fazla sayfa taslağı ve gelişmiş tema özellikleri bulunuyor.
 

nine-to-five
Nine to Five: bu tema AJAX ile filtreleme, 8 farklı renk şeması, 2 adet skin ve responsif bir tasarım sunuyor.
 

jobera
Jobera: gelişmiş özellikler ve responsif bir tasarım sunan portal teması. Slider Revolution eklentisi ve bir sayfa tasarımcısı ile birlikte gelmekte.
 

jobroller
JobRoller: kullanıcıların kendi cv lerini paylaşabilecekleri, profil oluşturabilecekleri bir tema. Responsif bir tasarım sunuyor.
 

babysitter
Babysitter: temiz ve responsif bir tasarıma sahip bebek bakıcılığı teması. Sınırsız renk desteği sunuyor.
 

freelanceengine
FreelanceEngine: kullanıcı dostu bir tema yönetim paneli, sayfa oluşturucu ve mobil uyumlu bir arayüz tasarımı sunuyor.
 

jobengine
JobEngine: üst düzey bir iş ilanı sitesi hazırlamanızı sağlayabilecek diğer bir tema. Ziyaretçiler iş ilanlarına bakabilir, yenilerini ekleyebilir, CV paylaşabilir ve çok daha fazlasını yapabilirler. Tema mobil uyumludur.
 

micro-jobs
Micro Job Theme: üyelik paketleri, listeleme paketleri, geri bildirim sistemi, üye sayfaları ve 30 ekstra tema tasarımı sunan responsif bir tema. Bir çok ödeme modülünü desteklemektedir.
 

jobshub
JobsHub: WordPress sitenizi profesyonel bir iş ilanı sitesine çevirmenizi sağlayan bir diğer tema. Google Haritalar entegrasyonu ve responsif bir tasarım sunuyor.
 

job-portal
Job Portal: WP Job Manager eklentisi için bir ilan sitesi tasarımıdır. CV Yönetimi sunar. 80’den fazla kısakod, çeşitli bileşenler, arkaplan videosu ekleme özelliği ve lazy loading efekti mevcuttur.
 

job-theme
Job Theme: responsif tasarıma sahip ve WP Job Manager eklentisi ile çalışan diğer bir tema. Cherry Framework kullanılıyor.

Sizin bildiğiniz farklı temalar varsa lütfen yorum olarak paylaşın

Kaynak: http://www.wpsolver.com/themes-for-job-search/

1 Yorum

  1. eline sağlık, faydalı bilgiler, şahsen 2 si harika taskerr ve microjob

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.