wordpress eklenti
0

Kısa adres edinin butonunu geri getirmek

Wordpress

kisa-adres-edinin-butonu
Wordpress 4.4 sürümü ile gelen bir çok özelliğin yanında bazı özelliklerde gizlendi ya da kaldırıldı. Bunlardan birisi de arayüzü sadeleştirmek için Kısa adres edinin butonunun gizlenmesi oldu.
Yazının devamı için tıklayın →

0

7 Adet WordPress Sosyal Paylaşım Eklentisi

Wordpress

Bir çok webmaster sosyal medyada paylaşım yapmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Eğer sitenizde iyi bir içerik bulunduruyorsanız, ziyaretçilerinizin sizin yerine sitenizi tanıtacağını bilmelisiniz.

Bir çok sosyal medya sitesi size oldukça basit paylaşım eklentileri sunar ve sizde bunları kolay bir şekilde sitenize eklersiniz. Fakat daha kapsamlı bir çözüme ihtiyaç duyarsanız bu yazıda paylaştığımız eklentilerden birini tercih edebilirsiniz.
Yazının devamı için tıklayın →

0

Email Listesi Oluşturmak İçin WordPress Eklentileri

Wordpress

Hangi iş dalında olursanız olun müşterileriniz ya da takipçileriniz için bir email listesi oluşturmak oldukça önemlidir. Fakat bu şekilde bir email kampanyası düzgün olarak hazırlanmazsa hüsranla sonuçlanabilir.

Bu yazımızda dünya çapında pek çok kişinin email listesi hazırlamak için kullandığı en iyi 5 WordPress eklentisini listeledik.
Yazının devamı için tıklayın →

3

WordPress İçin En İyi Güvenlik Kodu (Captcha) Eklentileri

Wordpress

Bir web siteniz varsa, sitenizi spam yorumlardan, istenmeyen kullanıcılardan ve botlardan korumanız gerekir. Bunlara karşı koruma için sitenizdeki yorum, kayıt vb önemli formlara bir güvenlik kodu(captcha) doğrulaması ekleyebilirsiniz.

Captcha işlemi sizin makine olup olmadığınızı test eden basit bir testtir. WordPress ile kullanabileceğiniz en iyi Captcha eklentilerine bakalım.
Yazının devamı için tıklayın →